betvolem.combetlikegir.comanadolu casinowiibet.comrestbetcdn.comebetebet.combahigogir.comtwitch viewer botsiber güvenlik
Propozycja na ferie zimowe od Muzeum Rzemiosła w Krośnie
Muzeum Rzemiosła w Krośnie przygotowało dla dzieci dwie wyjątkowe propozycje na okres ferii zimowych:

Warsztaty Teatralno - Lalkarskie
pt." Rękawiczka" na podstawie legend i baśni ukraińskich
oraz
Wystawa lalek - postaci z bajek H.Ch.Andersena
Więcej…
 
Ruszyła kampania "Bezpieczny stok"
   Kampania pod hasłem "Bezpieczny stok" została przygotowana przez Ministerstwo Sportu i Turystyki wspólnie z Polskimi Stacjami Narciarskimi i Turystycznymi. Ma na celu przede wszystkim edukować narciarzy i uświadamiać im, jak ważne jest bezpieczeństwo na stoku. Akcja szczególnie skierowana jest do najmłodszych miłośników białego szaleństwa. W ramach akcji powstał komiks, który w przyjazdy sposób przekonuje do bezpieczeństwa na stoku. www.bezpiecznienastoku.pl
 
  
Z dniem 1 lutego weszły nowe przepisy dotyczące obowiązkowej jazdy w kasku dzieci do lat 15. roku życia. Dotyczy to małych narciarzy oraz miłośników jazdy na snowboardzie. Choć nowe prawo funkcjonuje od niedawna, już teraz budzi wiele pytań i kontrowersji. Szczególnie nie małym problemem jest często zadawane przez zarządców stoków narciarskich pytanie. Jak mają egzekwować przepis, jeśli nie posiadają żadnych uprawnień.

Więcej dowiesz się
www.nowiny24.pl
www.dziennik.pl
 
Stok narciarski - sobota 30 bm. zjazdy bezpłatne
Z okazji 5 sezonu funkcjonowania stoku narciarskiego w Przemyślu POSIR informuje, iż w dniu 30 styczni 2010 (sobota) w godzinach 13:00 -17:00 przejazdy na stoku będą bezpłatne.

Dodatkowo w tym dniu na terenie oślej łączki od godz. 11:00 będziemy częstowali wszystkich gorącą kiełbaską z grilla.
Zapraszamy do Przemyśla
 
W Kolbuszowej z szacunkiem do starych drzew
Aż 360 drzew - pomników przyrody zainwentaryzowano minionej jesieni na terenie Nadleśnictwa Kolbuszowa. W tym roku wszystkie zostaną poddane zabiegom chirurgicznym. To pierwszy tego rodzaju projekt na tak dużą skalę realizowany w Lasach Państwowych.
Więcej…
 
Tajemnicze światło gromnic
    Jeszcze trwa czas kolęd, a Muzeum Regionalne w Stalowej Woli przygotowuje się do popularyzacji kolejnego wydarzenia w polskim kalendarzu obrzędowym: święta Matki Boskiej Gromnicznej. Obok cieszących się zasłużonym zainteresowaniem warsztatów etnograficznych pn. "Jak to drzewiej bywało" zostanie zorganizowany pokaz wyrobu gromnic z wosku pszczelnego, sposobami z dawien dawna praktykowanymi na wsi lasowiackiej, który zapoczątkuje nowy cykl spotkań etnograficznych "Wokół tradycji"
Więcej…
 
XVIII Finał WOŚP


O
stateczna zebrana kwota wynosi: 14,662,60 zł
 
W tym z wylicytowanych przedmiotów: 836,67 zł

            
 
Malarstwo Grzegorza Sienkiewicza


Dyrektor Muzeum Rzemiosła w Krośnie
oraz Zarząd Krośnieńskiego Przedsiębiorstwa Budowlanego w Krośnie S.A.
zapraszają
na wystawę malarstwa
Grzegorza Sienkiewicza

11 stycznia 2010 r. godz. 17:00
w Muzeum Rzemiosła w Krośnie - Piwnica PodCieniami
 
Z dobrym pomysłem na własną wieś
   Podkarpaccy fajczarze wiedza, że w pierwszą niedzielę lipca warto wybrać się d Grabówki w gminie Dydnia. Organizowane tam od lat Międzynarodowe Święto Fajki przyciąga już dziesiątki wielbicieli "wolnego pykania", a impreza z lokalnej urosła już do rangi wojewódzkiej. Rekordzista palił fajkę przez 50 minut i 6 sekund.
Więcej…
 
Karpacki Jarmark Turystyczny raz 10
   W roku 2010 - zgodnie z tradycją w pierwszej dekadzie sierpnia - odbędzie się w Parku "Pod Dębami" na rzeką Strwiąż w Ustrzykach Dolnych kolejna już 10 edycja Karpackiego Jarmarku Turystycznego. Impreza ta obrosła w międzyczasie o dodatkowe wydarzenia czyli Jarmark kulturalny Krajów Karpackich "Na Styku Kultur" oraz Bieszczadzkie Warsztaty Kulinarne połączone z Biesiadą Agroturystyczną. Przekształciłą się także w międzynarodową, podczas kórej swoje walory turystyczne, kulinarne i gospodarcze przedstawia także Ukraina, Rumunia, Słowacja, Czechy i Węgry.
Więcej…
 
Więcej artykułów…
<< Początek < Poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Wieża widokowa ratusza

REGULAMIN


ZESPÓŁ PAŁACOWO-PARKOWY
PRZEWORSKA
KOLEJ WĄSKOTOROWA


P A S T E W N I KPolsko-Ukraińskie Centrum Informacji i Promocji Turystyki Karpat
IZBA CELNA W PRZEMYŚLU