betvolem.combetlikegir.comanadolu casinowiibet.comrestbetcdn.comebetebet.combahigogir.comtwitch viewer botsiber güvenlik
Szlak Kulinarny Podkarpackie Smaki wyróżniony PDF Drukuj Email

Kapituła powołana przez Podkarpacką Regionalną Organizację Turystyczną 3 sierpnia br. wybrała najlepsze produkty turystyczne z naszego regionu. Wyróżniono trzy podmioty oferujące najbardziej atrakcyjne, nowatorskie i przyjazne dla turystów produkty, spełniające wszelkie wymogi regulaminowe. Najlepszymi produktami województwa w 2014 roku zostały: Wschód Kultury - Europejski Stadion Kultury, Szlak Kulinarny Podkarpackie Smaki oraz Muzeum - Zamek w Łańcucie.

 


Szlak Kulinarny Podkarpackie Smaki
został wyróżniony za promocję atrakcji turystycznych województwa podkarpackiego w bliskiej relacji z jego bogatą tradycją kulinarną. Doceniono jego rolę w propagowaniu historii regionalnych kulinariów oraz wpływ na zwiększenie atrakcyjności ofert restauracji, karczm, oberż, zajazdów, szynków i tawern. Głównymi atrakcjami Szlaku są - rozrzucone na 3 trasach: bieszczadzkiej, beskidzko - pogórzańskiej i północnej - punty gastronomiczne, restauracje w pensjonatach i hotelach oraz gospodarstwa agroturystyczne wraz z ich oferta kulinarną. Szlak tworzy 40 certyfikowanych punktów gastronomicznych z obszaru województwa podkarpackiego specjalizujących się w kuchni regionalnej, etniczne, dworskiej, myśliwskiej i miejskiej.

 

 

Wieża widokowa ratusza

REGULAMIN


ZESPÓŁ PAŁACOWO-PARKOWY
PRZEWORSKA
KOLEJ WĄSKOTOROWA


P A S T E W N I KPolsko-Ukraińskie Centrum Informacji i Promocji Turystyki Karpat
IZBA CELNA W PRZEMYŚLU