betvolem.combetlikegir.comanadolu casinowiibet.comrestbetcdn.comebetebet.combahigogir.comtwitch viewer botsiber güvenlik
Zwiedzaj i fotografuj PDF Drukuj Email
   Drewniana architektura kryje w sobie wiele uroku, ale i tajemnic. Do ich odkrywania zachęca Muzeum Kultury Ludowej w Kolbuszowej ogłaszając konkurs fotograficzny pt. "Fotoszopa", na najciekawsze spojrzenie na zabytkowe obiekty skansenu.

   Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać i przesłać drogą elektroniczną, do 8 września, fotografie ukazujące budynki parku etnograficznego lub ich detale architektoniczne. Wyróżnione prace zostaną zaprezentowane na wystawie, której otwarcie wraz z wręczeniem nagród laureatom odbędzie się 15 września w kolbuszowskim skansenie, podczas ogólnopolskich obchodów Europejskich Dni Dziedzictwa przebiegających w Muzeum pod hasłem "Nie od razu Polskę zbudowano - zaczęło się od drewna...".

   W ramach konkursu dodatkowo zostanie zorganizowany w skansenie plener fotograficzny, którego data planowana jest na popołudnie 24 sierpnia.

   Szczegóły konkursu zostały określone w regulaminie, który dostępny jest na stronie internetowej Muzeum - www.muzeumkolbuszowa.pl

Regulamin oraz materiały graficzne konkursu - kliknij
 

Wieża widokowa ratusza

REGULAMIN


ZESPÓŁ PAŁACOWO-PARKOWY
PRZEWORSKA
KOLEJ WĄSKOTOROWA


P A S T E W N I KPolsko-Ukraińskie Centrum Informacji i Promocji Turystyki Karpat
IZBA CELNA W PRZEMYŚLU