betvolem.combetlikegir.comanadolu casinowiibet.comrestbetcdn.comebetebet.combahigogir.comtwitch viewer botsiber güvenlik
"Tropem Żubra" - Bieszczadzki Bieg Narciarski PDF Drukuj Email
    Bieszczadzki Bieg Narciarski "Tropem Żubra" - Muczne 2013 to impreza sportowo - rekreacyjna powstała z inicjatywy Lasów Państwowych - Leśnego Kompleksu Promocyjnego "Lasy Bieszczadzkie", Gminy Lutowiska oraz lokalnych instytucji i organizacji społecznych, dla upamiętnienia półwiecza powrotu żubrów w Bieszczadach. Jej celem jest promocja walorów przyrodniczych, krajobrazowych i kulturowych Gminy Lutowiska oraz propagowanie aktywnej turystyki zimowej w Bieszczadach.


   Niepowtarzalna sceneria, malownicze położenie w Dolinie Górnego Sanu, wysokość powyżej 700 m n.p.m. to tylko niektóre z zalet trasy biegu, poprowadzonej ścieżką przyrodniczą Leśnego Kompleksu Promocyjnego "Lasy Bieszczadzkie". Bieg ma charakter otwarty i adresowany jest to amatorów biegówek jak i wytrawnych biegaczy. Do udziału w imprezie zachęcamy również całe rodziny, z myślą o których przygotowano różne kategorie i dystanse. W tegorocznej edycji odrębną kategorią stanowią leśnicy, główni organizatorzy imprezy. Każdy uczestnik biegu otrzyma ciepłą strawę, pamiątkowy medal uczestnictwa a zwycięzcom wręczone zostaną puchary, dyplomaty i nagrody.

   Wyjątkowy bieszczadzki klimat, gościnność mieszkańców, regionalne jadło w miejscowej karczmie i okolicznych gospodarstwach agroturystycznych to z pewnością atuty osady Muczne,o czym zapewniają organizatorzy. Tegoroczna edycja biegu odbywa się w ramach obchodzonego Karpackiego Roku Żubra - 2013.


Program

8.30 - 10.30 - wydawanie numerów startowych - Siedlisko Carpathia (Muczne)
11.00 - start biegów na 7 i 14 km oraz biegu leśników
11.05 - start biegu juniorów
14.00 - zakończenie zawodów, rozdanie nagród

Szczegóły i zapisy: www.aktywnebieszczady.pl
tel. + 48 510 105 302
 

Wieża widokowa ratusza

REGULAMIN


ZESPÓŁ PAŁACOWO-PARKOWY
PRZEWORSKA
KOLEJ WĄSKOTOROWA


P A S T E W N I KPolsko-Ukraińskie Centrum Informacji i Promocji Turystyki Karpat
IZBA CELNA W PRZEMYŚLU