betvolem.combetlikegir.comanadolu casinowiibet.comrestbetcdn.comebetebet.combahigogir.comtwitch viewer botsiber güvenlik
Taurus zaprasza do Rzeszowa PDF Drukuj Email
Spis treści
Taurus zaprasza do Rzeszowa
Relacja z imprezy
Wszystkie strony

  W niedzielę, 21 października br. od godz. 14.00, organizowany jest Dzień Otwartych Drzwi w restauracji motelu należącym do Przedsiębiorstwa Przemysłu Mięsnego "Taurus", przy ul. Podkarpackiej 190 w Rzeszowie.

 

 

    W restauracji odbywać się będą degustacje pierogów, dań barowych i wędlin produkowanych przez PPM Taurus (większość z nich wpisana jest na Listę Produktów Tradycyjnych Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi). Serwowane będą przepyszne ciasta i wypieki z rzeszowskiej cukierni "Iza" (jej wyroby także znajdują się na Liście Produktów Tradycyjnych Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi) oraz ekologiczne soki wytwarzane przez Antoniego Tudryna z Jelnej. Smakosze kuchni staropolskiej znajdą także wyroby z dziczyzny, nie zabraknie również przysmaków z włościańskiego stołu. Impreza odbywać się będzie przy dźwiękach Jazz Acoustic Trio Erwina Żebro, jednego z najlepszych trębaczy w Polsce.  

Wieża widokowa ratusza

REGULAMIN


ZESPÓŁ PAŁACOWO-PARKOWY
PRZEWORSKA
KOLEJ WĄSKOTOROWA


P A S T E W N I KPolsko-Ukraińskie Centrum Informacji i Promocji Turystyki Karpat
IZBA CELNA W PRZEMYŚLU