betvolem.combetlikegir.comanadolu casinowiibet.comrestbetcdn.comebetebet.combahigogir.comtwitch viewer botsiber güvenlik
Rodzinna przygoda w muzeum PDF Drukuj Email
   Do czego prababci i pradziadkowi służyły kałamarz, stalówka i pióro? Już w najbliższą niedzielę wszystkie tajemnice dawnej szkoły wyjaśnią muzealnicy ze skansenu w Kolbuszowej.

  Szóste zajęcia z cyklu "Idzie Grześ przez wieś" odbędą się 14 października w Muzeum Kultury Ludowej w Kolbuszowej na ekspozycji dawnej klasy w szkole z Trzebosi, tradycyjnie o godz. 10.30. Tym razem maluchy wraz z rodzicami zasiądą w szkolnych ławkach i wezmą do ręki niespotykane przedmioty, takie jak pióro, kałamarz, rysik, tabliczkę łupkową...
  
   Podczas nauki pisania będzie też czas na śródlekcyjną gimnastykę i zabawy podwórkowe. Na warsztaty obowiązują zapisy pod nr. tel. 17 2271296 lub 17 2271071 lub na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Wstęp 5 zł/ osoba.

PLAKAT

Kontakt:
Katarzyna Dypa
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Tel. 17 22 71 296 w. 35
 

Wieża widokowa ratusza

REGULAMIN


ZESPÓŁ PAŁACOWO-PARKOWY
PRZEWORSKA
KOLEJ WĄSKOTOROWA


P A S T E W N I KPolsko-Ukraińskie Centrum Informacji i Promocji Turystyki Karpat
IZBA CELNA W PRZEMYŚLU