betvolem.combetlikegir.comanadolu casinowiibet.comrestbetcdn.comebetebet.combahigogir.comtwitch viewer botsiber güvenlik
Jak bezpiecznie poruszać się po polskich drogach podczas EURO 2012 PDF Drukuj Email

   W celu ułatwienia poruszania się po Polsce, w trakcie trwania EURO 2012, GDDKiA wybrała szereg optymalnych tras oraz stworzyła mapkę uwzględniającą preferencje komunikacyjne kibiców z krajów - finalistów i harmonogram rozgrywek. Mapa dostępna jest na stronach internetowych www.polishguide2012.pl, a także w specjalnym serwisie dla kierowców - www.gddkia.gov.pl.

   Uruchomiony został także numer specjalnej infolinii drogowej 19 111, dostępnej w całej Polsce, gdzie można uzyskać informacje o trasach przejazdu, bieżących utrudnieniach, warunkach pogodowych i drogowych. Infolinia jest całodobowa. Podczas turnieju (w dniach 1 czerwca – 3 lipca 2012) będzie obsługiwana w czterech językach: polskim, angielskim, niemieckim i rosyjskim.

 

Oznakowanie kierunkowe oraz rekomendowane trasy na terenie Województwa Podkarpackiego podczas EURO 2012

   W wybranych lokalizacjach na drogach krajowych Podkarpacia umieszczone zostały znaki kierunkowe do Miast – Organizatorów Euro 2012. Kierują one na trasy rekomendowane prowadzące do Wrocławia, Poznania, Gdańska i Warszawy.

   Znaki kierujące do wszystkich miast-gospodarzy pojawią się w Radymnie oraz w Rzeszowie. W Nowej Dębie pojawią się znaki kierujące do Gdańska i Warszawy, natomiast w Pilźnie do Wrocławia i Poznania.


GDDKiA dla kibiców poruszających się po drogach Podkarpacia rekomenduje następujące drogi:

- droga krajowa nr 4 – Pilzno – Korczowa (przejście graniczne - Ukraina)

- droga krajowa nr 9 – Tarnobrzeg – Barwinek (przejście graniczne – Słowacja).

 

Wieża widokowa ratusza

REGULAMIN


ZESPÓŁ PAŁACOWO-PARKOWY
PRZEWORSKA
KOLEJ WĄSKOTOROWA


P A S T E W N I KPolsko-Ukraińskie Centrum Informacji i Promocji Turystyki Karpat
IZBA CELNA W PRZEMYŚLU