betvolem.combetlikegir.comanadolu casinowiibet.comrestbetcdn.comebetebet.combahigogir.comtwitch viewer botsiber güvenlik
Przeworska Kolej Wąskotorowa - zaprasza PDF Drukuj Email

Przeworska Kolej Dojazdowa - oferuje:
   Przejazd jedną z zaledwie kilku obecnie czynnych w Polsce kolei wąskotorowych. Poznanie działającego od ponad 100 lat systemu kolejowego. Przejazd przez jedyny w Polsce tunel na kolejnych wąskotorowych (602 m).


   Postój na stacji Dynów (3 godz.), możliwość pieczenia kiełbasy przy ognisku. Przejazd w odkrytych wagonach tzw. "letniakach", drezyną spalinową oraz drezynami samobieżnymi co sprawia młodszym i starszym pasażerom szczególną frajdę - wielokrotnie sprawdzone !!!
   Możliwość kąpieli lub wędkowania w rzece San. Przerwę podroży w stylowym zajeździe "Pod Semaforem" w Bachórzu, gdzie bezpłatnie dowozimy chętnych smakoszy.

Nowa oferta PKD
   Możliwość przejazdu 4-osobową drezyną motorową na zamówienie lub w sobotę i niedziele na trasie Bachórz - Dynów - Bachórz lub Bachórz - Tunel/Szklary - Bachórz.

   Pociągi Rozkładowe rozpoczną kursowanie w ostatni weekend maja tj. 26 (sobota), 27 (niedziela) i dalej już tradycyjnie, czyli od 1 czerwca do 31 sierpnia w soboty i niedziele, a we wrześniu tylko w niedziele.

Pociąg dodatkowy na trasie Dynów - Bachórz - Dynów  (przejazd bezpłatny).
Dynów odjazd 13.00, Bachórz przyjazd 13.10
Bachórz odjazd 13.50, Dynów przyjazd 14.00
Pociąg na zamówienia dla minimum 40 osobowej grupy na trasie Dynów - Jawornik Polski - Dynów.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na oficjalnej stronie internetowej kolejki: www.pogorzanin.pl

Dane kontaktowe:
ul.Lubomirskich 14
37-200 Przeworsk
Tel. 16 6448 21 05
      605 052 209
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 

Wieża widokowa ratusza

REGULAMIN


ZESPÓŁ PAŁACOWO-PARKOWY
PRZEWORSKA
KOLEJ WĄSKOTOROWA


P A S T E W N I KPolsko-Ukraińskie Centrum Informacji i Promocji Turystyki Karpat
IZBA CELNA W PRZEMYŚLU