betvolem.combetlikegir.comanadolu casinowiibet.comrestbetcdn.comebetebet.combahigogir.comtwitch viewer botsiber güvenlik
X edycja Konkursu o nagrodę MInistra Sportu i Turystyki PDF Drukuj Email
   Ruszyła X edycja konkursu na najlepszą pracę magisterską z zakresu gospodarki turystycznej. Jest to już trzecia edycja, w której uczestniczy partner Organizatora - Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego, która między innymi zobowiązuje się do ufundowania:
  • nagrody dla laureata konkursu,
  • nagrody dla laureata najlepszej pracy magisterskiej na temat hotelarstwa.

P L A K A T

 
   Celem konkursu jest wyłonienie najlepszych prac magisterskich z zakresu gospodarki turystycznej dotyczących problematyki związanej z podnoszeniem konkurencyjności polskiej oferty turystycznej na rynku krajowym i rynkach zagranicznych, wynikającej z realizacji przyjętych przez Radę Ministrów strategicznych dokumentów w dziedzinie turystyki, ze szczególnym uwzględnieniem niżej wymienionych obszarów tematycznych: hotelarstwo, turystyka polonijna, ubezpieczenia w turystyce, wykorzystanie funduszy UE dla turystyki (analiza efektów zrealizowanych projektów), znaczenie organizacji wielkich wydarzeń np. sportowych, kulturalnych dla gospodarki turystycznej, wpływ turystyki na rynek pracy, kondycja ekonomiczna przedsiębiorstw turystycznych w Polsce, promocja Polski jako kraju atrakcyjnego turystycznie.

Konkurs będzie przebiegał w następujących fazach:

  • do dnia 15 lipca 2012 roku, składanie zgłoszeń do konkursu wraz z pracami magisterskimi,
  • do dnia 7 września 2012 roku rozstrzygnięcie konkursu przez Kapitułę Konkursu,
  Uroczystość ogłoszenia wyników oraz wręczenia nagród laureatom tegorocznej, jubileuszowej edycji, zaplanowano podczas Targów Turystycznych TT WARSAW w dniu 27 września 2012. Na GALĘ zostaną zaproszeni wszyscy uczestnicy konkursu. 

Laureaci konkursu otrzymają dyplomy oraz nagrody pieniężne w następującej wysokości (netto):

  • I nagroda 5 000
  • II nagroda 3 000
  • III nagroda 2 000 zł 

Nagrodzeni zostaną także ich promotorzy.
  
   Do konkursu szkoły wyższe mogą zgłaszać prace, które zostały obronione w roku akademickim 2010/2011 i 2011/2012 na wszystkich uczelniach państwowych i niepaństwowych w Polsce. Więcej informacji o konkursie (regulamin konkursu, karta zgłoszenia) na stronie Ministerstwa Sportu i Turystyki - kliknij.

Patroni branżowi to:
- MT Targi,
- Polska Organizacja Turystyczna

Ponadto patronat medialny nad konkursem objęli:
- Rynek Turystyczny,
- Hotelarz,
- Aktualności Turystyczne,
- Rynek Podróży.

Zapraszamy do udziału w Konkursie.

 

Wieża widokowa ratusza

REGULAMIN


ZESPÓŁ PAŁACOWO-PARKOWY
PRZEWORSKA
KOLEJ WĄSKOTOROWA


P A S T E W N I KPolsko-Ukraińskie Centrum Informacji i Promocji Turystyki Karpat
IZBA CELNA W PRZEMYŚLU