betvolem.combetlikegir.comanadolu casinowiibet.comrestbetcdn.comebetebet.combahigogir.comtwitch viewer botsiber güvenlik
Taurus zaprasza do Rzeszowa - Relacja z imprezy PDF Drukuj Email
Spis treści
Taurus zaprasza do Rzeszowa
Relacja z imprezy
Wszystkie strony


   Ponad 2500 pierogów i 100 kg golonki zjedli wczoraj goście w Barze Taurus przy ul. Podkarpackiej 190 w Rzeszowie. Setki osób odwiedziło restaurację w ramach imprezy Dzień Otwartych Drzwi.

   21 października br. od godz. 14.00 parking przed restauracją zastawiony był gęsto autami. Bar należy do Przedsiębiorstwa Przemysłu Mięsnego "Taurus" stąd też i najchętniej konsumowane były różne rodzaje pierogów oraz podkarpacka golonka - wszystkie potrawy znajdują się na Liście Produktów Tradycyjnych Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi. W czasie bezpłatnych degustacji największą popularnością cieszyły się pierogi z kapustą oraz wyroby wędliniarskie. Serwowano także kilka gatunków chleba i ciasta - wypieki z rzeszowskiej cukierni "Iza", jak i ekologiczne soki produkowane w gospodarstwie Antoniego Tudryna z Jelnej.
   Tak liczna grupa studentów biorących udział w imprezie spowodowała, że podjęliśmy decyzję o wprowadzeniu stałej zniżki 10% dla studentów, która obowiązuje do końca roku - powiedział Fryderyk Kapinos, dyrektor ds. marketingu PPM "Taurus" z Pilzna. Od początku listopada wprowadzamy także comiesięczne promocje na wybrane danie, rabat w wysokości 30%. W listopadzie będą to wszystkie rodzaje pierogów, a w grudniu - golonka.
   Do godz. 21.00 imprezie towarzyszył występ zespołu Jazz Acoustic Trio Erwina Żebro, jednego z najlepszych trębaczy w Polsce. 

Wieża widokowa ratusza

REGULAMIN


ZESPÓŁ PAŁACOWO-PARKOWY
PRZEWORSKA
KOLEJ WĄSKOTOROWA


P A S T E W N I KPolsko-Ukraińskie Centrum Informacji i Promocji Turystyki Karpat
IZBA CELNA W PRZEMYŚLU