betvolem.combetlikegir.comanadolu casinowiibet.comrestbetcdn.comebetebet.combahigogir.comtwitch viewer botsiber güvenlik
Nowa Informacja Turystyczna "Stacja Przemyśl" PDF Drukuj Email
   W dniu 24 kwietnia, o godzinie 10.00 odbyło się uroczyste otwarcie Punktu Informacji turystycznej pn. "Stacja Przemyśl" w holu głównym dworca PKP. W imieniu Prezydenta Miasta Przemyśla uroczystościom towarzyszył Pan Wojciech Błachowicz Zastępca Prezydenta Miasta Przemyśla, który otworzył symbolicznym przecięciem wstęgi działalności punktu it.

   Informacja Turystyczna "Stacja Przemyśl" będzie czynna od poniedziałku do niedzieli, w godzinach od 8 do 18. Turyści będą mogli uzyskać informacje w języku angielskim i niemieckim o Przemyślu, jego zabytkach, wydarzeniach kulturalnych oraz otrzymać materiały promujące miasto Przemyśl, pamiątki związane z Przemyślem i inne niezbędne informacje zachęcające do odwiedzenia najciekawszych miejsc i atrakcji turystycznych w Przemyślu. Otwarcie punktu it to inicjatywa młodej, aktywnej przemyślanki pani Agaty Siwak zafascynowanej pięknej i historią naszego miasta. 

Informacja Turystyczna "Stacja Przemyśl"
Pl. Legionów 1
37-700 Przemyśl

Tel./fax 16 735 23 33
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
skype: it.stacjaprzemysl

 

Wieża widokowa ratusza

REGULAMIN


ZESPÓŁ PAŁACOWO-PARKOWY
PRZEWORSKA
KOLEJ WĄSKOTOROWA


P A S T E W N I KPolsko-Ukraińskie Centrum Informacji i Promocji Turystyki Karpat
IZBA CELNA W PRZEMYŚLU