betvolem.combetlikegir.comanadolu casinowiibet.comrestbetcdn.comebetebet.combahigogir.comtwitch viewer botsiber güvenlik
Gospodarstwo Agroturystyczno "Leśny Dwór" PDF Drukuj Email
gospodarstwold.jpg
      
  
      Mamy przyjemność zaprosić Państwa do spędzenia wolnego czasu w naszym Gospodarstwie Agroturystyczno - Ekologicznym "Leśny Dwór" w Grochowem oddalonym około 4 km od Mielca. Jeśli chcesz odpocząć na obrzeżach Puszczy Sandomierskiej, wędkować, zbierać grzyby, spacerować po ścieżkach edukacyjno - przyrodniczych, oznacza to, że powinieneś do nas przyjechać. Sprawdź sam, a zobaczysz, że warto !!!

      Zajmujemy się hodowlą koni jak również jeździectwem. Na pobliskiej 6 ha łące można obserwować ginącą lub rzadką roślinność, skatalogowaną przez naukowców, jak również obserwować życie modliszki.
      Do dyspozycji gości oddajemy całe piętro z oddzielnym wejściem. Komfortowo urządone 4 pokoje z dwoma łazienkami, salą telewizyjną, jadalnią i kuchnią (lodówką, kuchenką gazową).
      Dla naszych gości przygotowaliśmy boisko do koszykówki, siatkówki, kometki. W sadzie jest miejsce na grill, ognisko, osobne miejsce na odpoczynek z dużą huśtawką oraz wydzielony parking. Cały ogród jest obsadzony pieknymi roślinami: tujami, różanecznikami, różami, hortensjami itp.

Wypoczynek:

- niezapomniane wrażenia z wakacji
- zakwaterowanie w obiekcie o wysokim standardzie
- małe grupy młodzieżowe (10 0sobowe) gwarantują rodzinną atmosferę
- opiekę absolwentów WF oraz licencjonowanych instruktorów
- bogaty program zajęć:
  * wycieczki rowerowe
  * dyskoteki
  * kąpiele
  * zajęcia sportowe
  * ogniska
  * jazda konna
  * konkursy z nagrodami 

Położenie i kontakt:

Gospodarstwo połozone jest na obrzeżach Puszczy Sandomierskiej na skraju lasu w odległosci około 4 km od Mielca przy ścieżce rowerowej im. gen. Władysława Sikorskiego

Gospodarstwo Agroturystyczne - Ekologiczne "Leśny Dwór"
Grochowe 270
39-332 Tuszów Narodowy
tel. 0 17 774 20 16
tel. kom. 0 600 354 148
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
www.lesnydwor.livenet.pl

Zdjęcia Gospodarstwa

1ld.jpg


2ld.jpg3ld.jpg5ld.jpg6ld.jpg7ld.jpg8ld.jpg9ld.jpg
4ld.jpg
 

Wieża widokowa ratusza

REGULAMIN


ZESPÓŁ PAŁACOWO-PARKOWY
PRZEWORSKA
KOLEJ WĄSKOTOROWA


P A S T E W N I KPolsko-Ukraińskie Centrum Informacji i Promocji Turystyki Karpat
IZBA CELNA W PRZEMYŚLU